Miesięcznik Społeczno-Kulturalny KREATYWNI (dawniej Mutuus) ISSN: 2564-9583
pozytywni-kreatywni-solidarni | positive-creative-solidarity |позитивная-творческая-солидарность 

numer 33 został zamknięty w dniu 1 listopada 2019 r.
  >>> w układzie chronologicznym
  >>> w układzie alfabetycznym 
  >>> popularność

  >>> zobacz wcześniejsze numery

13-letnia Pilar Hil z Broklynu i jej skrzypce

13-stoletnią wirtuozerkę skrzypiec Pilar Hil ,,namierzyliśmy'' dzięki śledzeniu Instagrama. Pewnie bez tego nie dowiedzielibyśmy się o tej wyjątkowo utalentowanej młodziutkiej skrzypaczce.

Pilar uczy się na prestiżowej na Juilliard Pre-College w legendarnej Juilliard School https://www.juilliard.edu

Mimo szkolnych obowiązków niedawno zakończyła swoją pierwszą trasę koncertową, grając w hymn narodowy podczas meczów NBA w całych Stanach Zjednoczonych, w tym w swoim rodzinnym mieście w Madison Square Garden, na cześć Miesiąca Historii Czarnej i Kobiet.

Mimo swojego młodziutkiego wieku jest już bardzo doświadczonym muzykiem. Podobno w czasie jednego z prestiżowych koncertów pękłą jeje jedno ze strun skrzypiec. Okazało się, że zachowała do tego stopnia zimną krew, że nie zgubiła rytmu, nie pogubiła się i zachwyciła publiczność niezwykłą gracją. 

Na tegorocznym Światowym Zjeździe Kobiet (Women in the World Summit https://womenintheworld.com/tag/2019-New-York-Summit/ ) w Nowym Yorku dała brawurowy występ. Zobacz poniżej:


Instagram umożliwia legalne publikowanie fotografii i filmów metodą osadzania kodu. Dzięki temu możemy opublikować nagrania 13-stoletniej skrzypaczki Pilar Hill.  

Instagram lets you legally publish photos and videos by embedding code. Thanks to this, we can publish recordings of the 13-year-old violinist Pilar Hill from Juiriad Precolege in the USA.

Zobacz:  (https://www.instagram.com/pilarwinterhill)

'ResponsiveMedia' plugin by Geoff Hayward.

'ResponsiveMedia' plugin by Geoff Hayward.

 

'ResponsiveMedia' plugin by Geoff Hayward.

'ResponsiveMedia' plugin by Geoff Hayward.

Free Joomla! templates by AgeThemes | Documentation