Przemysława Jackowicz Korczyńska

(redakcja miesięcznika)

Przemka jest dziennikarką Europejskiej Młodzieżowej Agencji Informacyjnej (EYIA) oraz należy do składu redakcji naszego miesięcznika. W redakcji pełni obowiązki sekretarza redakcji. Należy do grupy młodych twórców, nominowanych do tytułu CrEUro, Kreatywny Europejczyk: Pozytywny, Kreatywny, Solidarny. 

Gdańszczanka, młoda studentka, feministka, miłośniczka wszelkiej muzyki,
literatury oraz sztuki.

Od wielu lat związana aktywnie z Europejską Młodzieżową Agencją Informacyjną (EYIA). Obecnie jest SEKRETARKĄ REDAKCJI naszego miesięcznika. (https://e-kreatywni.eu/index.php/redakcja).

Jest również sekretarką i edytorką naszego wydawnictwa  i bierze udział w redakcji i przygotowaniu do druku książek wydawanych nakładem miesięcznika.

Należy do grupy młodzieży nominowanych do grupy CrEUro - Kreatywny Europejczyk: Pozytywny, Kreatywny, Solidarny.

Uwielbia języki obce oraz podróże.
Początkująca tłumaczka z języków hiszpańskiego i francuskiego na język polski,
absolwentka pierwszego stopnia Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale instrumentalnym,
obecnie studentka iberystyki (studia magisterskie) na Uniwersytecie Gdańskim.

Fagocistka oraz pianistka.

Jej przygoda z językami obcymi zaczęła się w klasie dwujęzycznej o profilu hiszpańskim w uznanej  TOPOLÓWCE ,  III LO w Gdańsku. Obecnie rozszerza swoje umiejętności lingwistyczne, ucząc się dodatkowo francuskiego oraz włoskiego.

Kocha adrenalinę, przygody, poznawanie nowych ludzi i ich kultury oraz zdobywanie różnorakich doświadczeń, a jednocześnie uwielbia dni, w których może zakopać się pod kołdrą z ciekawą książką, ulubioną muzyką i winem.

Marzy jej się odwiedzenie wszystkich krajów francuskojęzycznych i hiszpańskojęzycznych oraz przejście Camino de Santiago. 

Nie przepada za nudą i woli podjąć odważną decyzję niż żałować, że czegoś nie zrobiła.Publikacje w naszym miesięczniku:

Publikacje w naszym miesięczniku (za okres nazwy miesięcznika MUTUUS):

 Każdy jest wolny do bycia wolnym: migawki z wystawy pokonkursowej / Przemysława Jackowicz Korczyńska .. Miesięcznik Społeczno-Kulturalny MUTUUS Nr 13,  luty 2018  

Gościliśmy Oliviera Rolina: pięćdziesiąta rocznica strajków we Francji / Przemysława Jackowicz Korczyńska ... Miesięcznik Społeczno-Kulturalny MUTUUS Nr 13,  luty 2018   

Paryż 1968 - Gdańsk 2018 / Przemysława Jackowicz Korczyńska  Miesięcznik Społeczno-Kulturalny MUTUUS Nr 13,

graficzny identyfikator działu FELIETONY

Free Joomla! templates by AgeThemes | Documentation