autorzy i liderzy CrEUro w naszym miesięczniku

Anna Jagoda Mrożek


 Ania jest jedną  z pierwszych osón nominowanych do tytułu CrEUro - Kreatywna Europejka: Pozytywna, Kreatywna, Solidarna.
W minionych latach była instruktorką obozów artystycznych INTERKAMP organizowanych przez BTA KOMPAS w Gdańsku. Związana byłą również blisko z Europejska Młodzieżową Agencją Informacyjną oraz z redakcja naszego miesięcznika.


KIM JESTEM

Z zawodu jestem artystką – grafikiem. Z pasji animatorem i edukatorem filmowym – animacji poklatkowej, a od czerwca 2019 roku początkującym przedsiębiorcą. Jestem góralką, urodziłam się i wychowałam na Podhalu.

Więcej o moim WYKSZTAŁCENIU i DOŚWIADCZENIU przeczytasz TUTAJ


EFFATA ANIMA

Effata Anima to mój autorski program edukacji filmowej z zakresu animacji poklatkowej, który otwiera oczy małych i dużych dzieci na świat filmu animowanego. Od 6 lat dzielę się zdobytą wiedzą z innymi, prowadząc warsztaty i spotkania w różnych miastach Polski, głównie w województwie małopolskim i śląskim. Wierzę, że warsztaty, które prowadzę, mogą przyczynić się do odkrycia przez dzieci i młodzież pasji artystycznych. To właśnie tak rozpoczęła się moja miłość do filmu animowanego wiele lat temu.

Więcej o EFFATA ANIMA przeczytasz TUTAJ


CZYM SIĘ ZAJMUJĘ?

Film animowany łączy w sobie wiele dziedzin sztuki. Można być animatorem, reżyserem, operatorem, rysownikiem, lalkarzem i za to właśnie kocham tę dziedzinę sztuki. Łączy w sobie tak wiele obszarów, z którymi zawsze miałam do czynienia. Po wielu latach odkryłam w tej branży swoje miejsce jako puppet master. Co kryje się pod tą nazwą? Najprościej mówiąc – budowanie lalek do filmów animowanych.

DLACZEGO WARTO PRACOWAĆ WŁAŚNIE ZE MNĄ?

Jak wiele znasz osób, które odkryją przed dzieckiem świat bajek i filmów animowanych od tej drugiej strony? Pokażą jak powstaje ruch, a ich pomysły powołają do życia? Posiadam unikalne połączenie dwóch kompetencji: ZDOLNOŚĆ DO PRACY Z DZIEĆMI i WIEDZĘ Z RÓŻNYCH OBSZARÓW ANIMACJI POKLATKOWEJ. Nieustannie uczę się od lepszych od siebie i odkrywam swoją ścieżkę w branży filmowej. Aktywnie działam w biznesie, prowadząc własną firmę oraz angażując się w projekty edukacyjne m.in. Eras


graficzny identyfikator działu FELIETONY

Free Joomla! templates by AgeThemes | Documentation