Miesięcznik Społeczno-Kulturalny KREATYWNI (dawniej Mutuus) ISSN: 2564-9583
pozytywni-kreatywni-solidarni | positive-creative-solidarity |позитивная-творческая-солидарность 

Tom Ball: „The Sound of Silence”

W naszym miesięczniku publikujemy występ Toma Ball z Wielkiej Brytanii w Amerykańskiej edycji Programu MAM TALENT z dwóch powodów:

Powód PIERWSZY,
bardzo ważny dla nas Gdańszczan. W tym miesiącu mija minęła kolejna rocznica tragicznej śmierci Prezydenta Naszego Miasta Pawła Adamowicza. Już na zawsze pieśń THE SOUND OF SILENCE, jaka wybrzmiewała w Gdańsku w tragiczne dni będzie nam zawsze kojarzyła się z nimi oraz pożegnaniem w Gdańsku Pawła Adamowicza. Tom wyśpiewał perfekcyjnie tą pieśń czym zresztą zasłużył sobie na ZŁOTY PRZYCISK i złoty deszcz. 
Niech ta pieśń wybrzmi rónież w naszym styczniowym numerze jako nasza forma pamięci i wspomnień naszego prezydenta.

Wierzę, że pana śmierć nie poszła na marne". Tablica pamięci Pawła  Adamowicza

POWÓD DRUGI:
Tom Ball jest 24-letnim nauczycielem szkoły średniej w Wielkiej Brytanii. W trakcie występu w programie MAM TALENT przyznał się, że jednym z jego motywów aby zaśpiewać  była potrzeba ZAINSPIROWANIA SWOICH UCZNIÓW DO AKTYWNOŚCI I KREATYWNOŚCI.
To jest także jednym z głównych celów naszego miesięcznika.

Posłuchajmy:

Nagranie publikujemy z pełnym poszanowaniem praw autorskich metodą osaddzania kodu zgodnie ze Standardową Licencją YOUTUBE.Licencja Creative Commons
Ten utwór jest dostępny na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa - Użycie niekomercyjne - Bez utworów zależnych 4.0 Międzynarodowe.

Free Joomla! templates by AgeThemes | Documentation