Miesięcznik Społeczno-Kulturalny KREATYWNI (dawniej Mutuus) ISSN: 2564-9583
pozytywni-kreatywni-solidarni | positive-creative-solidarity |позитивная-творческая-солидарность 

Piazzolla Duo - Zubek & Pentz Online w La Bohemee

 W setną rocznicę urodzin Astora Piazzolli, Piotr Zubek i Janek Pentz odkrywają na nowo zapomniane pieśni argentyńskiego kompozytora, wirtuoza bandeonu, pioniera nuevo tango.
Nowatorskie, współczesne aranżacje łączą w sobie finezję jazzowej improwizacji wokalnej z unikalnym brzmieniem akustycznej gitary fingerstyle.

Chcieliśmy opublikować koncert podobnie, jak w innych koncertach live na Facebooku, w poszanowaniu praw autorskich metodą osadzania kodu, którą to możliwość udostępnia Facebook w wypadku publikowanych publicznie filmów.

Chcieliśmy to zrobić  z 2 powodów:

  1. Zarówno Janek jak i Piotr należą do grupy liderów młodych Poztytwnych, Kreatywnych, Solidarnych promowanych przez nasz miesięcznik. (zresztą jak cały zespół muzyków Żmichowska śpiewa nieocenionej Ewy Drobek)

  2. Chcemy też gorąco zachęcić do finansowego wsparcia młodych muzyków w trudnym dla nich okresie pandemii .Wciąż nie ma możliwości powrotu do normalności i uczestniczenia w "normalnych koncertach". W LA BOHEME, na powyższym koncercie,  nie było biletów. Jeżeli ktokolwiek miałby chęć wesprzeć Artystów w tych ciężkich czasach jest taka możliwość - wrzutę do cylindra zastąpił "Wirtualny Cylinder". Zachęcamy do finansowego wsparcia artystów na konto numer: 46 1160 2202 0000 0004 6562 1122. Tytuł Przelewu: Zubek & Pentz.

Zapis koncertu publikujemy w poszanowaniu praw autorskich metodą osadzania kodu udostępnianą przez API Facebooka.


Licencja Creative Commons
Ten utwór jest dostępny na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa - Użycie niekomercyjne - Bez utworów zależnych 4.0 Międzynarodowe. za: https://www.facebook.com/events/434208587854381

Free Joomla! templates by AgeThemes | Documentation