Mario, czy już wiesz - TGD i Kuba Badach (cover by Natalia Zastępa)

Cover kolędy ,,Mario, czy już wiesz'' w wykonaniu Natali Zastępy i wspaniały głos Natalii odkryłem w sieci jeszcze dwa lata temu zanim Natalia stała się popularna dzięki finałowi The Vioice of Poland w roku 2018. Wtedy wykorzystalem motyw jej nagrania (w zgodzie z prawem cytatu) w życzeniach jakie w noc wigilijną nagrałem dla naszych młodych dziennikarzy EYIA (https://www.youtube.com/watch?v=YHCoQUCetDQ).
(Nagranie tych życzeń wykonane zostało nie za pomocą narzędzi do montażu wideo a w czasie rzeczywistym aplikacją ,,ScreenCast o'Matic.)


Obecnie wykorzystujemy, że zgodnie ze standardową licencją Youtube można publikować nagrania z tego serwisu metodą osadzania kodu i pozwalamy sobie dodać kolędę śpiewaną przez 14-stoletną wówczas Natalię do świątecznego numeru naszego miesięcznika.

 
P.S.

Nagranie zostało dokonane przez STUDIO DLA CIEBIE w Opolu (http://www.studiodlaciebie.pl) i w dniu 6 grudnia 2016 r. opublikowane w serwisie YOUTUBE. W opisie filmu wprowadzono zapis: ,,Zakaz kopiowania filmu na inne kanały'', ale zastrzeżenie to nie dotyczy formalnie osadzania kodu standardowo używanego przez Youtube dla publikowanych w serwisie fllmów.  

 

Free Joomla! templates by AgeThemes | Documentation